ślub rustykalny

KASIA I KRZYŚ

Wybór fotografa był jedną z najłatwiejszych i najlepszych decyzji jakie podjęliśmy w związku z naszym ślubem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Oli. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Jesteśmy pełni podziwu, że na sesji tyle z nas wykrzesała :)
Poza Tym nie mogę nie wspomnieć, że Ola jest przemiłą i ciepłą osobą, że jej obecność na ceremonii była wręcz kojąca.
Całkowity profesjonalizm - na przyjęciu Ola była bardzo dyskretna, a jednocześnie uchwyciła wszystko na czym na zależało. Materiały, jakie otrzymaliśmy, są bardzo dobrej jakości. Kiedy dostaliśmy pięknie opakowane zdjęcia i fotoksiążkę opadły nam
szczęki :).
Jeżeli ktoś wkłada tyle serca i starania w każdy detal swojej pracy zdecydowanie zasługuje na zaufanie w tak ważnym dniu.

KASIA I MICHAŁ

Z czystym sumieniem oceniam na 5 gwiazdek. W trakcie imprezy Ola towarzyszy wydarzeniom w na tyle nienarzucający się sposób, że zapomina się że „jest z nami fotograf”. Jednocześnie, potem okazuje się że wszystko co miało zostać sfotografowane, zostało uchwycone. Poradziła sobie i z kłopotliwym oświetleniem w kościele, z niedoświetloną do końca salą i ogólnym pośpiechem. Zdjęcia wyszły na tyle piękne, że ciężko było wybrać te ulubione do odbitek czy albumów. Zdecydowana większość „ma coś w sobie”. Jednocześnie dużym plusem jest komunikacja z Olą – wszystko jasno przedstawione w mailach czy przez telefon, wszystko omówione i wykonane zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam i polecam pod każdym względem.

zakochani sesja bzy wiosna
sesja ślubna we Francji

IGA I NICO

Nous avons adoré son travail et son investissement personnel. C’est une grande professionnelle et passionnée, tres patiente et discrete…
Personne de confiance qui aime faire son travail. Merci Ola

ANIA I PAWEŁ

Ola to doskonały wybór. Profesjonalna i dyskretna a przy tym ciepła i serdeczna. Efekt przeszedł nasze oczekiwania, zdjęcia są przepiękne! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy Oli i bardzo serdecznie polecamy. Współpraca z nią to była czysta przyjemność.

ANIA I BARTEK

Jesteśmy oczarowani wykonanymi przez Olę zdjęciami z naszego ślubu, wesela i sesji (która była realizowana w czasie naprawdę ekstremalnej pogody, ale Ola potrafiła przekuć to w atut). W pracy Oli i wykonywanych przez nią fotografiach naprawdę widać niesamowite zaangażowanie, pasję i dużo dobrych pomysłów. Dodatkowo jej przyjazne usposobienie, otwartość sprawia, że czuliśmy się przy niej dobrze i swobodnie, co wydaje mi się ma niebagatelne znacznie.
Bardzo cieszymy się, że to właśnie ona była naszym fotografem

KASIA I MATEUSZ

Współpraca z Olą była dla nas prawdziwą przyjemnością. cudowna atmosfera, profesjonalizm, kreatywność, no i oczywiście przepiękne zdjęcia z których jesteśmy bardzo zadowoleni Nie ma
mowy o sztucznych pozach – zdjęcia są bardzo naturalne i oddają prawdziwe emocje, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Z czystym sumieniem polecamy!

sesja nad wodą

OLA I DAWID

Hej Ola, chciałabym Ci podziękować za tę sesję sobotnią. Minęły dwa dni a ja wciąż do niej wracam i aż mi się buźka cieszy ;). Sposób robienia tej sesji, klimat, nasze miejsce z którego wycisnęłaś maksimum możliwości (przy dość ubogiej scenerii, wiem ;)), intymność, to że mogliśmy pozostać sobą i było w tym Tyle prawdy i uczucia, a zarazem śmiechu i zabawy. Dziękuję.

DOROTA I FILIP

Z całego serca polecamy Olę jako waszego fotografa. Na każdym etapie (od ustaleń do odbioru zdjęć) wszystko stoi na najwyższym poziomie, a sama Ola jest osobą bardzo serdeczną i profesjonalną. Podczas sesji atmosfera była naturalna i przyjemna. Ola potrafi pokierować nawet najbardziej oporną osobę i nie ma mowy o żadnym stresie. Rezultatem są piękne zdjęcia pełne emocji. Jeżeli stoisz przed wyborem fotografa to nie rozmyślaj już dłużej i umów Się z Olą na kawę!

plener ślubny lublin

ANIA I KAMIL

Ola do doskonały profesjonalista i wspaniała osoba. Przypadek sprawił, że trafiliśmy właśnie na Nią. Bardzo spodobały nam się Jej zdjęcia więc postanowiliśmy, aby uwieczniła w ten sposób ważny dla nas dzień. Pierwsze spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że to był dobry wybór. Od samego początku wyprzedzała nasze myśli jakby znała nasze oczekiwania. Nie czuliśmy skrępowania jej obecnością, a nawet żal było nam się z nią rozstać po zakończeniu zdjęć. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania - piękne zdjęcia.

follow me!

follow me @aleksandrakielczewska

(+48) 695 665 321

aleksandra.kielczewska@gmail.com

fotografia ślubna • Lublin • Warszawa

Kraków • Katowice